אודות מכוורת גליל קיבוץ דן

מכוורת קיבוץ דן הוקמה בשנת 1935 על ידי חברי קיבוץ דן, מראשוני המתיישבים העבריים בעמק החולה. עם השנים התפתחה מכוורת הקיבוץ והפכה למכוורת הגדולה בישראל עם כ- 5000 כוורות פעילות. בשנת 2019 רכשה מכוורת קיבוץ דן את המכוורת הוותיקה "גליל" של קיבוץ שמיר שהתמחותה מוצרי בריאות מהכוורת והינה הידוע בארץ ובעולם באיכות המוצרים וכן זכתה בפרסים ובמדליות בתחום המזון הטבעי.

 

הכוורות שלנו פזורות מאז הקמת הקיבוץ ועד היום ברחבי הגליל, בשדות של פרחי בר וצמחיית נחלים שופעת, בין פרדסים ומטעים. מיקומן, יחד עם האוויר הצלול והנקי מפגעי ריסוס וזיהום, תורמים לטעמו הייחודי והעדין ולאיכותו הגבוהה של הדבש הגלילי שלנו.

 

במשך השנים פיתח צוות המחקר של מכוורת "גליל" מגוון של מוצרים איכותיים (מזון מלכות בדבש טהור, פרופוליס בדבש טהור, פרופוניציאה בדבש טהור, פולן רויאל, כורכומין בדבש ועוד…), כדי שהציבור כולו ייהנה מסגולותיהם המיוחדות. תהליך הייצור המוקפד מתחיל בעיבוד הדבש הטרי, ממשיך בבקרת איכותו ומסתיים באריזתו, המבטיחה שכל תכונותיו הטובות ישמרו. המוצר שאתם מקבלים לבסוף הוא טרי, טהור ובעל סגולות מרפא ייחודיות.

 

 

מוצרינו כשרים פרווה בהשגחת הרבנות קריית שמונה ונמצאים בפיקוח ובאישור משרד הבריאות ומועצת הדבש.

 

 

במכוורת "גליל"  מתמחים בייצור ומכירה של מוצרי בריאות מחבל הגליל, המצטיינים באיכות מעולה ובטעם נפלא!

 

לקוחותינו נהנים משירות שירות אישי שמגיע מהלב, אנו דואגים שמוצרינו ימסרו לקונים רק לאחר שעברו בדיקות איכות מחמירות ונמזגו, נארזו וטופלו על ידינו באהבה רבה. 

חנות המפעל

חנות המפעל של מכוורת "גליל" הינה חנות החווה הממוקמת מול קיבוץ דפנה.   

בחנות החוות תוכלו לרכוש במחירים מוזלים את הדבש שלנו, מוצרי הבריאות מהכוורת וכן את התוצרת החקלאית האורגנית של קיבוץ דן (דגי פורל טריים/מעושנים, קלמנטינות, אשכוליות ומבחר זני אבוקדו איכותיים בעונה). להשלמת חווית הקנייה תוכלו למצוא אצלנו מוצרי מזון משלימים כגון: ממרחים ביתיים מבית "הבאר", שמן זית, יין גלילי מבית "גלילאו", פסטות איכותיות ועוד…

 

לוגו לכוורות