הדבש שלנו הוא דבש גלילי איכותי – "גליל" קיבוץ שמיר, לאכול דבש טהור

דבש גליל - קיבוץ שמיר

הדבש במכוורת "גליל" מופק מכוורות הפזורות ברחבי הגליל והגולן. איכותו הייחודית נובעת מהצמחייה המקומית המגוונת, משפע המים ומהאוויר הצלול, המשפיעים על איכות הצוף שאוספות הדבורים ועל המוצר הנפלא שהן מפיקות ממנו. כל שנותר לנו הוא לרדות, למזוג ולארוז בעבורכם את הדבש הצלול בהמון אהבה.

כיצד אנו מייצרים דבש טהור איכותי?

ראשית – הדבורים שלנו ניזונות בדרך טבעית בלבד, מצוף פרחים ולא אוכלות תוספי סוכר.

שנית – ייצור הדבש ואריזתו עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמוקפדים ביותר של בטיחות מזון ללא תהליכים הפוגעים באיכותו. זה מתחיל בסינון טבעי, שהוא הסרה עדינה של שכבת הלכלוך והשעווה שצפה על פני הדבש לאחר שנרדה, ומסתיים בכך שהדבש אינו עובר חימום, מה ששומר על ערכיו התזונתיים, מרכיביו החשובים ותכונותיו הבריאות.

ייצור ידני: כל תהליך הייצור במכוורת "גליל" מבוצע בידיו המיומנות של צוות העובדים המסור שלנו, ומפוקח על ידו מהמזיגה ועד לאריזה.

מכוורת "גליל" קיבוץ שמיר, היא המכוורת היחידה בארץ בעלת תקן בטיחות מזון ISO 22000 – תקן בינלאומי מחמיר במיוחד שדרש ביצוע התאמות בתחום האיכות והבטיחות. קבלת ההסמכה מעידה על כך שמוצרי המזון שאנו מספקים לכם, לקוחותינו, הם ברמה הגבוהה ביותר הנדרשת.

הדבש שלנו כשר בהשגחת הרבנות קריית שמונה, ובעל תו איכות בפיקוח מועצת הדבש בישראל.

 

מוצרי בריאות מהכוורת

מוצרי בריאות מדבש

מזון מלכות בדבש 

המאכל של מלכות הדבורים במהלך תקופת הפוריות הגבוהה שלהן המאפשר לה להטיל כ 3000 ביצים ביום. מזון מלכות בדבש מכיל ויטמינים A,C,B,D,E וכן מכיל את כל שמונה חומצות האמינו החיוניות יחד עם עשר חומצות אמינו משניות וכן כמויות גדולות של מינרלים כסידן וברזל ומכיל גם את חומצת הגלעין. מזון מלכות בדבש מעלה את רמת האנרגיה והחיוניות ומסייע לסובלים מחולשה ועייפות ,מגביר את התיאבון, מחזק את המערכת החיסונית ומעודד ריפוי.  רכיבים שונים במזון המלכות מאזנים את המערכת ההורמונלית ומשפרים את הפוריות  ואת התפקוד המיני. חומצות האמינו שבמזון מלכות בדבש תורמות לחיזוק הגוף, תומך באיזון עצבי ובאיזון מערכת הדם. כמו כן תורם השימוש במזון מלכות בדבש לבעיות עור.

מזון מלכות בדבש הינו מוצר המאחד את תכונותיהם המיוחדות של הדבש ושל מזון המלכות ואת עושרן בויטמינים, ומינרלים ומומלץ לצריכה יומיומית מחזקת.

פולן רויאל 

פולן ומזון מלכות בדבש טהור

תערובת הומוגנית על פי נוסחה ייחודית שפותחה על ידי מכוורת גליל בקיבוץ שמיר המתמחה מזה עשרות שנים בענף הדבש ובפיתוח מוצרי בריאות מהכוורת. התערובת מכילה אבקת פרחים (פולן) בשילוב עם מזון מלכות ודבש.
פולן – הדבורים אוספים את אבקת הפרחים כמקור תזונתי עשיר ביותר ומכילה 22 חומצות וחלבונים הנחוצים לאדם וכן חומצות אמינו, חד סוכריים: B2,B3,B6,A,C,D,E,M,B1,B72. אבקת הפרחים הינה אחד המזונות הצמחיים היחידים המכילים ויטמין B12 ומינרלים כזרחן,סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן ועוד. הערך התזונתי הגבוה של אבקת הפרחים עשה אותה למרכיב חשוב בתפריט היומי של טבעוניים וצמחוניים.
מזון מלכות – המאכל של מלכות הדבורים במהלך תקופת הפוריות הגבוהה שלהן המאפשר לה להטיל כ 3000 ביצים ביום והיא חיה שש שנים לעומת דבורים פועלות הניזונות מדבש רגיל וחיות 4-6 שבועות בלבד. מזון העל הזה מכיל ויטמינים A,C,B,D,E וכן מכיל את כל שמונה חומצות האמינו החיוניות יחד עם עשר חומצות אמינו משניות וכן כמויות גדולות של מינרלים כסידן וברזל ומכיל גם את חומצת הגלעין.

פולן רויאל הינו מוצר המאחד את תכונותיהם המיוחדות של הדבש, אבקת הפרחים ומזון המלכות ואת עושרן בויטמינים, ומינרלים ומומלץ לצריכה יומיומית מחזקת.

פרופוניציאה 

פרופוליס ואכיניציאה בדבש טהור

תערובת הומוגנית על פי נוסחה ייחודית שפותחה על ידי מכוורת גליל בקיבוץ שמיר המתמחה מזה עשרות שנים בענף הדבש ובפיתוח מוצרי בריאות מהכוורת.

תכונות הפרופוליס: לפרופוליס יכולת גבוהה בהתמודדות כנגד חיידקים, דלקות ונגיפים והוא יעיל במיוחד במקרים כגון: הצטננות, שפעת, דלקת גרון, אוזניים ודרכי נשימה או סינוסיטיס, דלקות מעיים ועוד.

יעיל כנגד פצעים , כוויות, אקנה ואפטות בפה. מרפא ומקל על כאבים בטחורים, דלקות בדרכי השתן, דלקות פרקים ואיחוי שברים.

תכונות אכיניציאה: אנטי דלקתי, אנטי ויראלי, מחזק מערכת חיסונית, אנטי אוקסידנט, מעכב גידולים, שיפור מערכת העיכול וטיפול בקנדידה וטפילים, טיפול בשלבקת חוגרת, אנטי מיקרוביאלי, טיפול בכולסטרול גבוה

פרופוניציאה בדבש טהור הינו מוצר המאחד את תכונותיהם המיוחדות של הדבש, הפרופוליס והאכיניציאה לצריכה יומיומית בעיקר בעונת החורף ומומלץ.

פרופוליס 

פרופוליס בדבש – האנטיביוטיקה של הטבע!

לשימוש יומיומי לחיזוק המערכת החיסונית והקלה משמעותית בעת דלקות גרון. יכולת גבוהה בהתמודדות כנגד חיידקים, דלקות ונגיפים והוא יעיל במיוחד במקרים כגון: הצטננות, שפעת, דלקת גרון, אוזניים ודרכי נשימה או סינוסיטיס, דלקות מעיים ועוד.

הפרופוליס הינו תערובת המיוצרות על ידי הדבורים, הן מלקטות שרף עצים, מערבבות אותו עם דונג ופולן ויוצרות עיסה דביקה, כהה ומרירה בעלת ארומה חזקה המשמשת אותן לחיטוי ואיטום הכוורת וחניטת פולשים.